Entries by Jakub Valachovič

Atlét Jakub Kopiar postúpil na majstrovstvá Európy

Junior Jakub Kopiar pretavil svoje snaženie do úspešného výsledku na kvalifikačných pretekoch na majstrovstvá Európy v krose. V lesíku pri Cabaji-Čápore nenašiel premožiteľa medzi súpermi, ale našťastie ani medzi inými faktormi, ako počasie, či klzká trať. Jeho decembrovú účasť na krosových majstrovstvách Európy možno bez ostychu považovať za doterajší najväčší Kubov úspech.

Spravodajstvo z malackej atletiky (11.2.2015)

Majstrovstvá západu v atletike v hale Elán. Žilavý vyrovnal národný halový rekord žiakov na prekážkach, skúšal ho aj na 150 m. Dorastenka Flajžíková s osobným rekordom v diaľke. Veľká forma Malačana Havlíka na trojstovke a osemstovke. Žilavý vyrovnal slovenské maximum na prekážkach Nedeľňajšie otvorené majstrovstvá atéltov západoslovenskej oblasti v hale Elán boli obohatené početnou záhoráckou […]

Spravodajstvo z malackej atletiky (26.9.2014)

„Búranky“ bojovali na tímovom šampionáte za Bojničky. Zavilinská jasne zvíťazila vo výške, Cintulová má osobný rekord. Hačundová tratia v Bacúchu, bola najlepšia slovenská chodkyňa. Rízek trápil v chôdzi aj „Duklákov“. Baňovičová v Castellóne s Olympom Brno.