V Malackách máte k dispozícii viacero miest, kde sa počas vašej návštevy môžete ubytovať. Ich podrobný prehľad spolu s kontaktmi nájdete na stránke Mesta Malacky.

V prípade, ak uprednostňujete pohodlie a rýchlosť elektronickej rezervácie ubytovania, odporúčame Vám využit služby rezervačného portálu booking.com, s ktorým máme výborné skúsenosti. Kliknutím na nasledujúci odkaz sa Vám zobrazia možnosti ubytovania v Malackách a okolí, ktoré si môžete okamžite rezervovať prostredníctvom internetu.


V príapde, ak uprednostňujete neformálnejšie bývanie a máte radi turistiku alebo pobyty na chatách, odporúčame vám využit rezervačný portál nachatu.sk, ktorý sa špecializuje práve na tento typ ubytovania.

Samozrejme treba spomenúť i čoraz populárnejší couchsurfing, ktorý má svojich priaznivcov i v Malackách. Umožňuje vám v Malackách bývať zadarmo, spoznať mesto priamo cez jeho obyvateľov a nadviazať nové priateľstvá. Funguje na jednoduchom princípe – ak máte voľnú izbu alebo gauč a ako registrovaný člen couchsurfingovej siete ich ponúknete ostatným členom, môžete zadarmo bývať u iného člena kdekoľvek na svete. Je to jednoduché – vyskúšajte!