Po dvojmesačnej prestávke pripravili organizátori ďalší koncert v rámci Sokolovňa LIVE. V sobotu 9. marca 2013 od 19.00 h vystúpia skupiny Rebelent a From Our Hands.

From Our Hands je slovenská hudobná skupina, ktorá bola založená v roku 2007 v Bratislave na pozostatkoch zoskupenia Trans Panama. Zakladajúci členovia Matej Hoťka, Matej Turcer a Miroslav Šimonič vzali na post basgitaristu talentovaného Richarda Klima, ktorý predtým pôsobil v kapele Lastheroes. Frontman kapely Matej Hoťka je známy aj z pôsobenia v slovenskej kapele Hex.

Skupina je známa svojou aktívnou koncertnou činnosťou. S pravidelnosťou hráva nielen na Slovensku, ale hlavne v Čechách, kde absolvovala spoločné turné s kapelou Sunshine a za zmienku stojí aj účasť na festivale Roc for People, kde hrala pred 3 tisíc fanúšikov. Začiatkom tohto roka sa kapela zavrela do štúdia, kde nahrávala svoj nový album, z ktorého určite predstavia niektoré skladby aj v Malackách.

Ako predkapela sa predstaví malacká skupina Rebelent.

Pôvodný avizovaný koncert Call Me Steve sa bohužiaľ neuskutoční. Líder Laco Rychtárik nám oznámil, že z nečakaných rodinných dôvodov musí účasť na koncerte v Malackách odrieknuť.