Tohtoročný program je opäť kvalitný a v spoločenskej sále MCK v Malackách vytvorí opäť vianočnú festivalovú atmosféru.

Návštevníci budú mať možnosť vidieť Slovenskú premiéru Pole Dance (tanec na tyči) na živú hudbu. Eliška Brajerová Nivnická z Malaciek predvedie novú choreografiu počas vystúpenia úspešnej Bratislavskej formácie Hello Brian.

Svoju premiéru absolvuje nový hudobný projekt mladých muzikantov z Malaciek InTheArt.

Záver festivalu bude patriť skupine Človek Milión z Levoče, ktorá bola vrcholom letného UV_festivalu 2013. Predstaví svoj poetický rap za účasti nástrojov netypických pre rapovú skupinu ako sú živé bicie, kláves, basgitara. Ich inteligentné a zmysluplné texty navodia u diváka hrejivý pocit, že rap nie je len o nadávkach. K tejto tvorbe ich inšpirovala aj postava Jozefa Maka zo sociálno-dramatického románu Jozefa Cígera Hronského. Zaujímavá hudobná a textová tvorba, ktorú sa oplatí vidieť aj počuť. Ich koncert v Malackách okorení výborný Slovenský beatboxer Shottas.

V sprievodom programe bude prebiehať UV_bazár, do ktorého môžu návštevníci priniesť čokoľvek a čokoľvek si odniesť ako darček, workshop malovania a starostlivosti o pleť a autorská výstava komiksov Andreja Wsóla.

Chránená dielňa Vstúpte n.o. sa bude prezentovať svojimi Vecičkami s Dušou a UV o.z. svojím enviromentálnym projektom UV_zbery.

Pre návštevníkov budú prichystané výborné vianočné špeciality a vianočný punč.

uv_vanoce_2013m

Viac info www.uvfestival.eu a www.facebook.com/UVfestival

Partneri festivalu:
Aureus Services, 123peciatky.sk, Vecičky s Dušou, MCK Malacky, Exohosting, Greeneko

Mediálni partneri:
Rádio_FM, Západoslovenská TV, refresher.sk, music-zone.eu, artattack.sk, hip-hop.sk, TV Pezinok, Malacko, LPM.sk, Malacký hlas, Slovakia.travel, music4u.sk, malackepohlady,sk, zahori.sk, ezahorie.sk, livemusic.sk, podujatie.sk, citylife.sk