Festival na 4 sudoch

V Sološnici sa bude budúcu sobotu (25.8.) konať nultý ročník kultúrneho Festivalu na 4 sudoch. Jeho vznik iniciujú sološnickí divadelníci, ktorí sa rozhodli do Sološnice zavolať rôzne umelecké smery.

Celodenný program je vytvorený tak, aby zaujal všetky vekové kategórie! Môžete byť divákmi aj aktérmi, relaxovať v piknik zóne alebo bubnovať na námestí. Podebatovať si môžete s Braňom Jóbusom alebo s Bibianou Ondrejkovou. Pre súťaživých je pripravený Lubokvíz a stánok plný spoločenských hier od Ihrysko.sk!

Súčasťou programu bude aj premiéra novej inscenácie sološnických ochotníkov Zápisník, ktorá vychádza z vojnového denníka sološnického kronikára pána Bakana. Vypočujete si skvelú hudbu v podaní Martina Geišberga, uvidíte nový český film z dielne Jiřího Vejdělka – Tátova volha (2018) a to rovno pod hviezdami!

Okrem toho si pochutíte na dobrom pive z domáceho pivovaru Šandorf alebo vínku z rodinného vinárstva Vína z mlyna. Okrem festivalových klasík, budú aj domáce koláče, vegetariánske jedlo či piknik stánok. A bude toho ešte oveľa viac, stačí len prísť a užiť si to!

Pre viac informácií sledujte facebookovú stránku podujatia.

Sára Čermáková

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.