Entries by Milan Valachovic

S tvojou dcérou nikdy

Je názov úspešnej divadelnej hry Antonína Procházku, ktorú herci z Divadla na hambálku hrajú už od novembra 2004. Je to príbeh dvoch manželských párov stredného veku na ktorých z každej strany číha kríza stredného veku.

Tip na zimný výlet (3)

Ak zima nepovedala svoje posledné slovo, žije nádej, že ešte nasneží. Ponúkam tip na výlet, ktorý začína v Stupave a tam môže aj skončiť. Medzitým sa dá zažiť aj ďalšie dobrodružstvo a vidieť veľa zaujímavého, hoci je to len „ za humnami“.

Tip na zimný výlet (1)

Na stránkach Malackých pohľadov už bežal seriál „Tip na cyklovýlet“, objavilo sa aj pár letných ponúk „Tip na výlet“. Ak v Karpatoch nasneží a máte chuť a pár hodín času, ponúka sa možnosť vyraziť na nejaký krátky výlet. Čo k tomu potrebujete?

Uhorková sezóna

Ide o tradičné označenie obdobia, kedy sa akože nič nedeje a noviny píšu o marginálnych problémoch, nazvime to priamo – o blbostiach. Verím, že naše MP si držia štandard, ale predsa len – aj tu je momentálne článkov pomenej a čitateľská odozva je mizivá – najvyšší čas priliať trochu oleja do ohňa, nie?