Športovec roka

Tieto víťazné poháre čakali v piatok 13. apríla na svojich nových majiteľov, ktorí boli ocenení ako najlepší športovci a najlepšie športové kolektívy roka 2006 v Malackách. Ako vyzeral tzv. slávnostný galavečer cez objektív fotoaparátu?

Úvod patril tanečnej skupine LIVE z Centra voľného času.

Moderátorka Dr. Pagáčová privítala hostí, ktorí sa v nasledujúcich chvíľach vystriedali na pódiu pri odovzdávaní cien.

Atlétka Alexandra Štuková bola ocenená v juniorskej kategórii.

Vodný motorizmus zastupoval medzi ocenenými juniormi Peter Štefanovič.

Box reprezentoval David Klíma.

Džudista Ondrej Papiernik sa tiež zaradil medzi najlepších malackých mládežníckych športovcov, vyhlásenia výsledkov sa však nezúčastnil.

Posledným oceneným juniorom bol basketbalista Adam Kurák.

Program spestrili dve piesne v podaní spevákov z CVČ.

Barbora Šimková z AC Malacky bola ocenená v seniorskej kategórii.

Podobne volejbalistka extraligového oddielu TJ Strojár Malacky Lucia Michalovičová.

Horolezec Vladimír Gembeš.

Karatista Štefan Polák.
Športový strelec Daniel Jurkovič.

Po vyhlásení najlepších jednotlivcov v seniorskej kategórii opäť patrilo pódium skupine LIVE.

Medzi športovými kolektívmi boli ocenení starší žiaci zo stolnotenisového klubu.

Druhým oceneným tímom bol futbalový oddiel ŠK Malacky.

Tretím kolektívom, ktorý dostal v tento večer pohár, sa stali sálovkári z 1. FSC Nafta Malacky.

Po vyhlásení najlepších športovcov a kolektívov vystúpil Juraj Prstek alias slovenský Elvis.

V ankete Malackého hlasu o najobľúbenejšieho športovca roka 2006 zvíťazil Peter Štefanovič.

V ankete o najobľúbenejší športový kolektív skončili na prvom mieste dievčatá z AC Malacky.

Na záver spoločná fotka všetkých ocenených s primátorom mesta Dr. Ondrejkom.